The Gazette
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The Gazette

° • The Gazette • °
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The Proposal / Vrei sa te casatoresti cu mine ?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rebby
Vampire Lover
Vampire Lover
Rebby


Mesaje : 31
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 31
Localizare : ° Bassano / Italia °

The Proposal / Vrei sa te casatoresti cu mine ? Empty
MesajSubiect: The Proposal / Vrei sa te casatoresti cu mine ?   The Proposal / Vrei sa te casatoresti cu mine ? EmptyVin Ian 29, 2010 6:34 pm

The Proposal / Vrei sa te casatoresti cu mine ? The-proposal

E o comedie faina si foarte distractiva cu Sandra Bullock si Ryan Reynolds.

Când Margaret, un important editor de carte din New York riscă să fie repatriată în Canada sa natală, obişnuită să gândească rapid declară că este de fapt logodită cu asistentul ei, Andrew, care nu bănuieşte nimic şi pe care îl chinuie de mai mulţi ani. El este de acord să îi facă jocul, dar impune câteva condiţii proprii. Surprinzătorul cuplu se îndreaptă către Alaska, pentru a cunoaşte capricioasa familie a lui Andrew, iar tânăra femeie care la oraş deţinea întotdeauna controlul se trezeşte prinsă într-un şir de situaţii comice tipice, ca de "peşte pe uscat". Pregătind o nuntă neaşteptată şi urmăriţi de un ofiţer al Biroului de Imigrare, Margaret şi Andrew acceptă fără prea multă tragere de inimă să respecte acest plan, în ciuda consecinţelor sale.


Merita vazut =) cand ma gandesc inca rad :)) .
Sus In jos
° • Shy • °
Pig Admin
Pig Admin
° • Shy • °


Mesaje : 135
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 30
Localizare : My Lover's Heart

The Proposal / Vrei sa te casatoresti cu mine ? Empty
MesajSubiect: Re: The Proposal / Vrei sa te casatoresti cu mine ?   The Proposal / Vrei sa te casatoresti cu mine ? EmptyVin Ian 29, 2010 8:55 pm

lol, prima data cand am citit tiltul m-am speriat pig
Cred ca am sa-l vizionez pare funny .
Sus In jos
https://the-gazette.forum.st
 
The Proposal / Vrei sa te casatoresti cu mine ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Gazette :: Others :: Movies-
Mergi direct la: